THY İletişim Hattı

Onlinepromosyonbilet Çağrı Merkezi Arama Türkiye için yalnız yerel ücretlere tabidir.

Online uçak bileti için Thy uçak bileti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bilet İşlemleri 5502 Türsab Numarası ile Aymila Turizm Seyahat Acentesi Üzerinden Yapılmaktadır.

Thy Uçak Bileti İletişim Bilgileri

Thy İletişim Telefon Numarası 0850 241 1849 dur. Onlinepromosyonb,ilet Thy İletişim hattını arayarak uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Alanlarından bilgili ve yetkili temsilcilerimiz ile kişisel tercihleriniz bazında ister ucuz, promosyonlu, kampanyalı biletleri kontrol edebilirsiniz isterseniz de business biletleri kontrol edebilirsiniz. Durmayın Dünya’nın her noktasına biletleme ve rezervasyon işlemlerinizi yapmak için ücretsiz çağrı merkezimizi hemen arayın.

THY İstanbul Telefon : (0850) 241 18 49

THY Ankara İletişim : (0850) 241 11 49

THY Antalya İletişim : ( 0850) 255 10 03

Thy İletişim Hattında Yapabileceğiniz İşlemler

Her hangi ekstra bir ücretle karşı karşıya kalmadan 0850 241 1 849 nolu uçak bileti thy iletişim numaramızı arayabilirsiniz. Bilet hattımızın Türkiye’de tüm mobil ve sabit operatörler tarafından yerel arama ücretlendirmesi ile ücretlendirilir. Ekstra ücret almayan çağrı merkezimizi arayarak tüm bilet işlemlerinizi en kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Bilet İletişim sayfamızı ziyaret ederek çağrı merkezimiz hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Bilet Hattımızdan alabileceğiniz hizmetler aşağıdaki gibidir.

 • Uçak Bileti Satın Alabilirsiniz.
 • Bilet Fiyatları Sorgulayabilirsiniz.
 • Bilet değişikliği yapabilirsiniz.
 • Bilet iptal işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.
 • Koltuk seçimi yapabilirsiniz.
 • Uçak içi ücretli ikram satın alabilirsiniz.

Thy İletişim 444 ve 0850 Müşteri Hizmetleri Numaraları

Thy iletişim 444 numarasına alternatif olarak kolay ulaşılabilir ve rahatça işlem yaptırabileceğiniz (0850) 241 1849 nolu numaradan Thy uçak bileti, bilet değişikliği gibi işlemleri yaptırabilirsiniz.

Thy iletişim 444, numarası hala çalışıyor olmasına rağmen ülkemizdeki çağrı merkezleri arasında popülerliğini yitirmiş durumda olduğu aşikar. Daha az maliyetli ve daha hatırlanabilir olduğundan dolayı şirketler artık 0850 çağrı merkezi numarası kullanmayı tercih ediyorlar.

Thy Çağrı Merkezi Ücretli mi ?

Hayır, Thy Çağrı Merkezi ücretli değildir. 0850 241 1849 nolu Çağrı merkezini aradığınızda ekstra sizden ekstra bir ücret talep edilmez. Mevcut konuşma tarifenize göre sabit hatları arama fiyatıyla ücretlendirilir.

Thy Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

0850 241 1 849 nolu Thy Müşteri hizmetleri hattımızı aradığınızda her hangi bir tuşlama yapmadan uçak bileti satış temsilcimize direk olarak bağlanabilirsiniz.

Thy Telefon ile Thy Uçak Bileti Nasıl Satın Alınır?

Türk hava yolları uçak bileti satın almak için çeşitli yollar bulunmaktadır. Bu yolların bir tanesi online olarak uçak bileti satın almaktır. İkincisi ise telefon ile arayarak telefon üzerinden kart numaranızı tuşlayarak uçak biletinizi satın almak olacaktır. Çoğu müşterinin tercihi çeşitli web sitelerinden online olarak bilet satın almaktır. Fakat bazı müşterilerimiz de thy iletişim hattı nı arayarak uçak bileti satın almaktır. Eğer çağrı merkezi numaramızı arayarak uçak biletinizi satın almak isterseniz sırasıyla aşağıda belirttiğimiz şekilde uçak biletinizi satın alabilirsiniz.

 • 0850 241 1 849 nolu thy iletişim Numarasını Arayın.
 • Müşteri Temsilcimize Kalkış, varış, Uçuş Tarihi, Dönüş Tarihi, ve kişi sayısı gibi bilgileri verin.
 • Müşteri temsilcimiz sizin için en uygun uçuş seçeneklerini sizin için araştıracak ve bilginize sunacaktır.
 • Dilediğiniz uçuşu seçerek Yolcu isim, soy isim, doğum tarihi, tc numarası gibi bilgileri çağrı merkezi çalışanımıza vermelisiniz.
 • Kredi kartı numaranızı güvenli tuşlama sistemi ile telefonunuz ile girerek ödemeyi yapabilirsiniz.
 • Uçak bileti bilgileriniz çağrı merkezi çalışanımıza vereceğiniz telefon ve mail bilgilerine gönderilir.
 • Kimliğinizle hava limanına bir saat önce giderek uçuş kartınızı alarak uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İyi Yolculuklar…

Bu işlemlerin dışında bazı işlemler içinde thy iletişim hattını aramanız gerekmektedir. Bizi aradığınızda eğer yetkili olduğumuz bir işlem olmadığını anlarsak sizi yetkili müşteri hizmetleri numarasına yönlendiririz ve işlemlerinizin yapılması için size elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışırız. Bu gibi durumlarda anlayışınız göstereceğinizi umuyoruz.

Türk Hava Yolları Hakkında

Türk Hava Yolları kendini sadece Türkiye’de değil Dünya üzerinde de ispatlamış bir markadır. Uçuşlardaki kalite çok yönlü destinasyon seçenekleri ile oldukça popüler olmayı başarmıştır. Ayrıca bunların bakış açımızı biraz daha uzaktan yaparsak, reklam alanında da dünyaca ünlü bir çok markayla, film ile özdeşleşmiştir dersek yanlış bir şey söylemiş olmayız herhalde. Türkiye içerisinde ağırlıklı olarak gidiş-dönüş düzenini İstanbul  Hava limanından yapan Türk Hava Yolları bunun haricinde de birçok noktaya uçuş düzenlemektedir. Ayrıca yurt dışı uçuş seçenekleri için diğer bir çok yabancı firmanın önüne geçerek oldukça verimli noktalara aktarmasız uçuş sağlamaktadır.

Bilet Satın Alırken Yaşanabilecek Problemler

thy müşteri hizmetleri

İnternet üzerinden işlem ve arama yaptığınızda Türk Hava Yolları gibi firma için oldukça fazla yanıt alacaksınız. Yerli ve yabancı bir çok site üzerinde alaka ve popülarite düzeyine göre karşınıza sayfalar çıkacaktır. İnterneti çok iyi kullanamıyor olabilirsiniz ya da dalgın bir anınıza denk gelebilirsiniz; Bu karmaşık yapı içerisinde sade ve düzenli bilgiden kopmadan işlem yapmanız için Türk Hava Yolları iletişim i sunuyoruz size. Yapacağınız işlemlerde eğer İnternet üzerinden aksama yaşayacak olursanız bunun içinde ücretsiz çağrı merkezimiz ile iletişim kurarak destek alabilirsiniz. 0850 241 1 849 . Bu sebepten dolayı telefon ile bilet satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır gelin bu konuları bu yazımızda inceleyelim.

 • Telefon ile aradığınızda nereyi aradığınızı göremediğiniz için aradığınız yerin bir seyahat acentası ya da hava yolunun yetkili çağrı merkezi olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir.
 • Aradığınız çağrı merkezinin arama için yerel telefon ücretlerine ilave olarak telefon ücretleri uygulayıp uygulamadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bazı çağrı merkezleri 5-10 TL gibi dakikasına ücret yansıtmakta buda telefon faturanıza oldukça fazla bir ücretlendirme ile karşılamanıza neden olacaktır.
 • Aradığınız yer kredi kartı bilgilerinizi kopyalayan bir sahtekarlık girişimi olabilir. Günümüzde maalesef yetkisi olmamasına rağmen bir takım reklamlar vererek internetten bilet satışı sağlayan ve kart bilgilerinizi kopyalayan sahtekarlar vardır. Yetkisiz yerleri arayıp bilet almak istediğinizde bu tür olaylar başınıza gelebilmektedir.
 • Bilet almak istediğiniz çağrı merkezi her ne kadar acenta olsa dahi eğer uçak biletinin fiyatını daha önce araştırmadıysanız aradığınız çağrı merkezi hakkından fazla olarak biletinize hizmet bedeli ekleyebilmektedir. Hizmet bedeli bedelleri iç hatta 20 TL dış hatta 20 Euro standart olarak uygulanmaktadır. Bu Ücretler bizim çağrı merkezimizde 10 TL ve 10 Euro olarak uygulanmaktadır.
 • 7/24 Çağrı Merkezi Tüm Uçuşlarda Uçak Biletine 6 Taksit 3D Güvenli Ödeme Hızlı Satın Al. Havayolları Uçak Biletini Ucuza Al Yurtdışı Uçak Biletlerinde İndirim. 7/24 Seyahat Danışmanı. En Uygun Fiyat. Karşılaştırmalı Uçuşlar. Telefon Et 444 98 49. Tüm Hava Yolları.

Talep İstek Formu